Kapı Sereni Nedir?

Rusya ve Antalya entegre tesislerinde üretmiş olduğu aylık 900 m³ kapı sereni ile Türkiye kapı endüstrisinin hammadde ihtiyacının büyük kısmını karşılayan Alanyalı Ahşap bünyesindeki ALWADO markası; Yenilikçi, hızlı, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile Türkiye’deki kapı üreticilerinin hizmetindedir.

Kapı sereni, çoğunlukla Amerikan panel kapılarda veya MDF kapılarda kullanılan ve kapı kanatlarını daha güçlü bir hale getiren sistem olarak adlandırılmaktadır. Kapı sereni ürün kategorisinde boy ekli seren, solid seren, MDF’li seren, lamine seren, kapı kasalık seren ve kapı kasası bulunmaktadır. Ladin ve çam kullanılarak üretilen kapı sereni kapıların boyutlarına göre farklı ölçülerde dilimlenmektedir. Ladin ve çam ağaçlarının kapı sereni üretiminde tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Bu ağaç türlerinde bulunan yüksek nem oranı kapı serenini ve dolayısıyla kapıları daha güçlü bir hale getirir. Bir kapının en önemli parçalarından birisi olan kapı sereni üretim tesislerimizde ihtiyacınız olan boyutlarda dilimlenmektedir.

Türkiye’nin kapı sereninde öncü markası olan Alwado’da yapılan işler projelendirme, planlama ve üretim olmak üzere 3 aşamaya ayrılmaktadır. Kapılarınızın arkasındaki görünmez gücün mükemmel olması için profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda titizlikle çalışıyoruz.

Kapı Sereni Malzeme Çeşitleri ;

  • ÇAM
  • LADİN
  • VS..
Kategoriler: Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir